Gorila je pravdivá. Tu je dôkaz

Autor: Stop alibizmu | 20.8.2012 o 10:10 | (upravené 26.8.2012 o 20:42) Karma článku: 19,21 | Prečítané:  15425x

Sme tak obklopení a zmätení štátnym bordelom a bezprávím v ktorom žijeme, že nám zdá sa pomedzi prsty už unikajú nie len základné demokratické a etické princípy, ale aj fakty, alebo závažné skutočnosti, ktoré máme priamo pred očami.

Celé Slovensko bolo oboznámené so spisom Gorila, ktorý bol zásluhou "privandrovalca a cudzieho elementu" na našom území, Toma Nicholsona, wikileaknutý na web. Všetci, ktorým záleží na ďalšom osude Slovenska si všimli, že absolvent päťročného štúdia sovietskeho Hardvardu pre GRU, KGB a ostatný sofistikovaný servis v boji proti vnútornému nepriateľovi, si v priebehu pár dni dokázal na súde vybojovať to, čo by bežnému daňovému poplatníkovi trvalo celé roky. Atď. atď.

"Žiaľ" politické špičky od Dzurindu až po Fica, ktoré sa snažia Gorilu elegantne upratať pod koberec, urobili v tomto divadielku pre, ako niektorí z Gorily hoviria: 5 miliónov ľudských exkrementov, jednu fatálnu chybu.

Tá chyba sa volá: Anna Bubeníková.

Keby som žil v štáte, ktorý by sa aspoň trochu usiloval byť demokratickým a právnym, tak sa dotyčných opýtam: Ako je možné, že pani Bubeníková bola na základe Gorily odvolaná zo svojej verejnej funkcie a prečo má byť opäť na základe Gorily odvolaná z ďalšej funkcie? Prečo pre politikov a ostatných učinkujúcich v spise platí prezumpcia neviny a táto pani bola verejne upálená ako posledná bosorka v 17. storočí? Prečo pani Bubeníková nebola postavená po boku Hedvigy najprv k absolvovaniu psychiatrických testov a iných ponižujúcich metód? Ako to, že tisíce štátnych zamestnancov, ktorí len tak tupo vegetujú, ostávajú na svojich miestach? Keď je verejne vinná a znemožnená Bubeníková, ako to, že ostatné Gorily stále trčia na najvyšších miestach v štáte? Ako to, že popíjač koly posúva absolventovi pol miliardy éčiek z našich daní za vykonštruovaný nezmysel? Ako to, že pani Bubeníková sa súdne a verejne nebráni pred národom a len tupo prijíma verdikty politickej galerky?

Keby som žil v demokratickom a právnom štáte, tak tieto otázky by som nemusel klásť, pretože by ich položila opozícia (ak tu nejaká v tomto smere vôbec existuje), minimálne však novinári, ktorí by sa následne do veci tak obuli, že polícii by už dávno nezostávalo nič iné len riadne konať a dotyční, ak by už nesedeli v Leopoldove, tak by aspoň sami odišli zdiskreditovaní do večného zabudnutia, alebo by z toho zostali na práškoch.    

Gorila je mŕtva. Pár policajných gašparov ju ešte niekoľko rokov bude "intenzívne vyšetrovať" pričom hlavných páchateľov, ako aj výsledok vyšetrovania už dnes poznajú, bez urážky, možno aj žiaci osobitnej, resp. špeciálnej základnej školy v Letanovciach. 

Podobných otázok, a to nie len v súvislosti s Gorilou, si môžeme položiť stovky. Faktom ostáva, že žijeme v nechutnej reality show, ktorej sa, s našim tichým súhlasom, stávame chudobným komparzom. A veľkým prispievateľom pre pár samozvaných.  

Za OZ Peter Jankovič   

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Testovanie sa začne už v pondelok. Dokedy sa treba otestovať a čo sa zmení?

Testovanie si vo februári zopakujú najhoršie okresy.

Komentár Zuzany Kepplovej

Hluchá linka, nefunkčná appka

Keď štát rieši násilie v rodinách.


Už ste čítali?